środa, 25 września 2013

Podsumowanie IV Wibo Boxa!!

Czwarty Wibo-Box... Jak dawno to było! Dopiero niedawno udało mi się pokazać wszystkie produkty z tego pudełka, miałam ostatnio bardzo zwariowany czas, zmierzenie się z kampanią wrześniową zostawiło u mnie duży ślad, dlatego wcześniej to przewidziałam i przygotowywałam na bieżąco dla Was kilka notek. Teraz wracam już na stałe i nadrabiam to czego nie zdążyłam napisać;). Lakiery, szminki, maskary... Ten box był bardzo różnorodny ze względu na fakt, że zawierał produkty wybrane przez Ambasadorki. Czas na krótką prezentację produktów, pamiętajcie, że pod zdjęciami kryją się linki do recenzji!:)


Zacznę od pudru Wibo w kolorze 5. Nie przypadł zarówno mi jak i Wam zbytnio do gustu, o czym możecie poczytać TUTusze do rzęs także się pojawiły, w tym mój ulubiony zielonek oraz całkiem ciekawy żółtek.
Pojawił się także ulepszacz do brwi w brązowym kolorze. Eyeliner o mocnym czarnym odcieniu to produkt, który towarzyszy mi każdego dnia. Lubię eyelinery Wibo i Lovely - tanie i dobre, choć nie są bez wad :).Poczwórny korektor to coś z czym nie rozstaję się od lipca. To mój hit i naprawdę polubiliśmy się:).Poczwórne cienie do powiek w neutralnych, jesiennych kolorach.Szminki Eliksir okazały się być strzałem w dziesiątkę. Przed dostaniem WB miałam już do czynienia z Eliksirami.O czterech odcieniach szminek możecie poniżej co nieco poczytać;).

Na koniec zostawiłam paznokciowe sprawy. W tym Wibo-Boxie było aż 5 matowych lakierów oraz dwa wspomagacze manicure. 

Bardzo udany Wibo-Box, różnorodny i ciekawy:). Wiele z tych produktów trafiło na stałe do mojego codziennego makijażu!

Pozdrawiam:*
Mavia

6 komentarzy: