niedziela, 25 sierpnia 2013

WIBO Growing Lashes - maskara pogrubiająca stymulująca wzrost rzęsWywiadówka:

WIBO
Growing Lashes

Ile kosztuje?: ok. 10zł
Gdzie kupić?: Rossmann
Pojemność: 8ml


 To mój numer jeden. Nie wiem czy wspominałam kiedyś o niej czy nie, ale sama nie potrafię zliczyć ile już zużyłam opakowań tej maskary. Zaczęłam jej używać jakoś 2 lata temu naprzemiennie z tuszami innych marek, jednakże to do niej zawsze wracałam. Rzadko zdarzało się bym po skończeniu tuszu kupiła taki sam, właściwie zawsze kupowałam inny. W czwartym Wibo Boxie znalazł się właśnie mój ulubiony tusz, nadarzyła się też okazja by go Wam zaprezentować. Szczoteczka jest sylikonowa z malutkimi i krótkimi włoskami. Dzięki takiej szczoteczce można precyzyjnie rzęsa po rzęsie ładnie pokryć je tuszem. W przypadku tej maskary nie grozi nam sklejenie rzęs lub nałożenie zbyt dużej ilości maskary. Rzęsy są ładnie rozdzielone, lekko wydłużone i pogrubione w zależności od ilości warstw jakie nałożyłyśmy. Maskara jest tania, dostępna w każdym Rossmannie, jeżeli jeszcze nie próbowałyście tego tuszu to polecam :).

Pozdrawiam:*
Mavia

15 komentarzy:

 1. rewelacyjny tusz za małe pieniądze! używam już drugiego opakowania i zawsze ratuje mnie w sytuacjach, gdy na tuszowanie mam 5 sekund ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie spodziewałam sie po nim takiego dobrego efektu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jeszcze nie miałam tej mascary. daje ładne wydłużenie i podkręcenie rzęsom

  OdpowiedzUsuń
 4. po pierwszych użyciach się załamałam, efekt był zerowy dosłownie. Co ciekawe nie z powodu, że jest zbyt rzadka jak to często bywa, a właśnie jakby za gęsta, w ogóle nie chciała mi się na rzęsy nakładać! Teraz jej się jakos polepszyło i nawet lubię, ale żółtego Lovely nie przebije :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy tak go zachwala, że chyba wreszcie wyciągnę go z szuflady "na później" i zacznę sama się przekonywać o jego właściwościach :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Też go mam :) Jeszcze nie malowałam się co prawda ale czeka na swoja kolej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja mam pytanie, czy szybko się osypuje? Kupowałam ostatnio takie właśnie tańsze maskary, ale strasznie się kruszyły i zostawiały szare cienie pod oczami, mimo że nakładam zawsze tylko 1 warstwę

  OdpowiedzUsuń
 8. Raz jej używałam i jej szczoteczka bardzo mi się spodobała, bo unosi od nasady, tak jak lubię, a przy tym nie ma możliwości pobrudzenia powieki tuszem. Gdyby nie to, że starczyła mi na miesiąc, byłaby idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Używam jej od kilku dni dopiero, ale już ją lubię;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie te maskary z Wibo robią po 2h pandy pod oczami :-(

  OdpowiedzUsuń
 11. Miałam i lubiłam, sprawdziła się bardzo dobrze!

  OdpowiedzUsuń