piątek, 30 sierpnia 2013

WIBO utwardzacz do paznokci - twarde jak kamień?
Wywiadówka:

WIBO
Utwardzacz do paznokci

Cena: ok. 7zł
Pojemność: 7ml
Gdzie kupić?: Rossmann

Nigdy nie używałam utwardzaczy do paznokci, nie miałam zaufania do tego typu "specyfików". Gdy już wpadł mi w ręce utwardzacz postanowiłam sprawdzić co to potrafi ;). Utwardzacz nakładam na kolorowy lakier, ładnie nabłyszcza, sprawia, że lakier jest "odświeżony" i muszę przyznać, że rzeczywiście utwardza. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona specyfikiem, cieszę się, że nie pisałam notki pod wpływem pierwszego wrażenia a poczekałam na więcej użyć by dobrze poznać produkt. Następnym razem użyłam go do utwardzenia zdobienia, trochę warstw, na to inny lakier, poradził sobie średnio, z wierzchu utwardził, powierzchnia była gładka i błyszcząca aczkolwiek gdy przycisnęłam mocniej palec się "zatapiał" w lakierze. Konsystencja jest lejąca, bardzo rzadka, trzeba uważać by nie pozalewać skórek. Ogólnie rzecz biorąc używam go po prostu do jednokolorowego manicure by go utrwalić i tutaj sprawuje się dobrze, gdy mam wiele warstw używam czegoś mocniejszego i skutecznego jak Seche Vite;). 

Pozdrawiam:*
Mavia

11 komentarzy:

 1. Hmm. nigdy nie używałam utwardzacza.. Może sama kiedyś wypróbuję, ale z innej firmy, bo na moich paznokciach rzadko mam jeden kolor, zwykle jakieś maziaje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tez nie miałamjeszcze utwardzacza:) z pewnością go wypróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam ;p Secha bardzo lubię ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj czyli nie bardzo się sprawdził. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja używam top coatu Poshe, też bardzo dobry jest :) Nie wiem jak w porównaniu do Seche Vite, bo tego jeszcze nie miałam. Ale raczej oba zdecydowanie górują nad takimi utwardzaczami ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmm czyli po prostu zwykły nabłyszczający top :)

  OdpowiedzUsuń
 7. utwardzacz dobry miałam z Adosa, tego nie próbowałam :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja właśnie nie mam zaufania do tego typu produktów z niskiej półki cenowej, bo zamiast pomagać to jeszcze dodaje czas do wysychania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam seche, ale nie jestem do końca zadowolona ;/

  OdpowiedzUsuń
 10. No kamieniem to bym go nie nazwała, bo mam i używam,. Dałabym mu ocenę 3+;)

  OdpowiedzUsuń