sobota, 14 września 2013

Lovely Top Coat Fast Dry - preparat szybkoschnący
Co mówi producent?
Top Coat szybkoschnąca odżywka do paznokci, z czasem schnięcia od 30 do 55 sek., dobrze przywiera do paznokcia, a lakier dłużej zachowuje swoją trwałość.Co sądzę ja? Użyłam top coatu by przyspieszyć wysychanie kilku wartom uprzednio nałożonym. Jak się okazało preparat, a raczej odżywka jak określa to producent - rzeczywiście przyspiesza wysychanie!!! Byłam w szoku, w mojej głowie zapaliła się żarówka, że to jest właśnie ten produkt, którego tak długo szukałam i jest do tego tani i tak łatwo dostępny. Po chwili patrzę, a moje paznokcie straciły połysk, który nadał lakier wcześniej nałożony... Mina trochę mi zrzedła, bo paznokcie były całkowicie suche ale były takie jakby... "zużyte", nawet niematowe, a lakier był jakby trochę rozpuszczony. Szkoda, bo musiałam nałożyć zwykły top coat by nadać połysk paznokciom oraz by odzyskały świeżość, którą utraciły przez Lovely. Potem dałam mu kilka szans ale niestety zachowywał się tak samo. Konsystencja jest bardzo rzadka, trzeba uważać by nie pozalewać skórek. Jeżeli nie przeszkadza Wam matowienie to myślę, że jako preparat przyspieszający wysychanie lakieru sprawdza się bardzo dobrze. Ja niestety mimo mojego początkowego zachwytu jestem na nie. 

Cena: ok. 7zł
Pojemność: 11ml Pozdrawiam:*
Mavia

14 komentarzy:

 1. ja mam z eveline 3 w 1 i jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiałam się nad wrzuceniem go do mojego paznokciowego rozdania ale ostatecznie zrezygnowałam. Zapraszam do mnie na post o wysuszaczach, może coś doradzę. :)No i oczywiście na lakierowe rozdanie również :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że niby robi swoje, ale równocześnie szkodzi połyskowi;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że matowi :( Przydał by się taki działający przyspieszacz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, choć szczerze mówiąc tego się spodziewałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda ze jednak nie jest taki dobry, bo miałam ochotę go kupic

  OdpowiedzUsuń
 7. kiedy byl calkiem niezly i nie matowil dobrze ze nie kupilam

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, że nie spisał się ze swojego zadania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie, że przyspiesza wysychanie lakieru, ale niestety nie dla mnie. Ja lubię jak mi się pazurki błyszczą :)

  OdpowiedzUsuń
 10. jak dla mnie to on przedłuża czas schnięcia :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja zamiast top coatu polecam stosowanie bezbarwnego lakieru WIBO z ultrafioletem, genialnie utwardza, błyszczy się bardzoooo długo, a paznokcie wyglądają po nim jak żelowe, stosuję go już od kilku lat i nie zamienię na żaden inny, poza tym w klubach z ultrafioletem świetnie świeci w ciemności :)

  OdpowiedzUsuń
 12. A jednak istnieje jakaś siła wyższa:) Wczoraj oglądałam ten produkt i już go miałam w koszyku... z jakiegoś powodu go wyjęłam i dobrze:)

  OdpowiedzUsuń