piątek, 23 września 2016

YANKEE CANDLE FIRESIDE TREATS [wosk]

YANKEE CANDLE
FIRESIDE TREATS

Wosk z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: opiekane pianki.

Cena: 9 zł
Gdzie kupić?: Np. TUTAJ-Goodies, stacjonarnie - Miodowa 33 [KRK]
Masa: 22 g

Fireside Treats to wosk, którego byłam bardzo ciekawa. Głównie z tego względu, że nigdy nie próbowałam pianek w opiekanej formie. Po rozpaleniu wosku, pomieszczenie wypełnia się słodkim, trochę 'lepkim' aromatem słodyczy. Zapach przypomina słodkie pianki marshmallow w towarzystwie waniliowego i śmietankowego aromatu. Całość pachnie bardzo smacznie i mimo tak słodkiej nuty - zapach nie jest męczący a otulający i przyjemny. Intensywność oceniam na całkiem w porządku - dzięki czemu długo palony wosk nie nudzi, a wtapia się w pomieszczenie. Bardzo się polubiliśmy, myślę, że często będę po niego sięgać zwłaszcza teraz - jesienią.Pozdrawiam
Mavia

1 komentarz:

  1. Bardzo podoba mi się ten ażurowy kominek. Kurczę, nie widziałam u nas takiego, ale jak tylko gdzieś dorwę - kupię; myślę że ten blask świecy, sączący się przez kwiatuszkowe okna będzie potęgował relaksacyjny efekt.
    W dodatku zapach "lepkich słodyczy" bardzo mi się podoba - i co trochę zaskakujące - nie nudzi mi się tak szybko, jak inne. Przykładowo watę cukrową molestuję regularnie w chłodne dni ;)

    OdpowiedzUsuń