środa, 30 października 2013

Halloween z Carmex

Witajcie dziś już po raz drugi! Znów mam dla Was garść informacji oprócz popołudniowej recenzji :). Ostatnio dowiedziałam się, że zostałam wybrana na Ambasadora Carmex. Bardzo mnie to ucieszyło, zgłosiłam się ze względu na moją drugą - pomadkowo-balsamową manię :). Już kiedyś wspominałam Wam o naustnych ulubieńcach, w których znalazł się właśnie Carmex. Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła Wam przedstawić moje zdanie na temat innych produktów Carmex:). 

Wraz  z Carmex Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie Halloween! Wystarczy, że do piątku 1 listopada opublikujecie zdjęcie swojej stylizacji na imprezę Halloween na www.facebook.com/CarmexPolska, a możecie wygrać jeden z dwóch zestawów kultowych balsamów Carmex! Jeden uczestnik może zgłosić więcej niż jedno zdjęcie. Wyniki podamy w sobotę 2 listopada po południu.


Warto spróbować swoich sił i wziąć udział w konkursie, może akurat się uda :)

Pozdrawiam,
Mavia

8 komentarzy:

 1. Ja też zostałam wybrana na Ambasadorkę na ten miesiąc :) I podobnie jak ty mam obsesję na punkcie pomadek i balsamów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jak fajnie :) To będziemy wspólnie ambasadorować :)

   Usuń
 2. ale może to być też stylizacja na paznokciach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem pewna, najlepiej pytać źródła czyli na fanpage'u Carmexa. Z tego co widziałam stylizacja oraz makijaż są pewne więc stylizacja na paznokciach również ale lepiej zapytać :)

   Usuń