piątek, 21 grudnia 2012

Smart Girls Get More - #146

 Wywiadówka:  


Smart Girls Get More

odcień: #146
gdzie kupić? : Textil Market
ile kosztuje? : 4,99zł
pojemność: 5,5 ml
krycie: 3 warstwy
plusy: + przyjemna aplikacja
               + niedrogi
               + szybko schnie
               + wygodny pędzelek             
               + bezproblemowe zmywanie 
minusy: -  dostępność (w ogóle nie dostępny w Krakowie)


 Z początku po nałożeniu tego lakieru na paznokcie czułam się dziwnie. Lakier zahacza trochę o kicz, to bardzo mocny róż z dużą ilością srebrnego shimmera. Z perłą nie ma nic wspólnego, lakier jest typowo karnawałowy i mimo mocnego koloru - kojarzy mi się z zimą - ale to chyba ze względu na srebrne drobinki. Rozprowadza się dobrze, dwie warstwy do pełnego krycia, dodatkowo szybko schnie i jest niedrogi. Niestety w Krakowie nie ma dostępu do lakierów SGGM, a wielka szkoda. Mam nadzieję, że wraz z przyszłym rokiem i one gdzieś się pojawią:). 
W niewielkiej buteleczce mieści się 5,5ml - czyli ogólnie rzecz biorąc w sam raz. Ostatecznie z lakierem średnio się polubiłam, dziwnie się w nim czułam mając go na paznokciach jednak w butelce podoba mi się niesamowicie. Też tak czasem macie?:)              Pozdrawiam:*10 komentarzy:

 1. ja mam tak bardzo, bardzo często, że w butelce coś mnie po prostu zachwyca, a na paznokciach... rozczarowywuje... :/ szkoda, że tak rzadko zdarza się odwrotnie.
  Kolor całkiem przyjemny, bardzo podoba mi się jego wykończenie, ale nie wiem czy dobrze czułabym się z takim 'cukierkiem' na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mój kolorek :( po prostu nie czuje się dobrze w takich kolorach :P

  OdpowiedzUsuń
 3. wcale nie kojarzy mi się z kiczem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny kolorek :)


  w wolnej chwili zapraszam do mnie na news :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale jest śliczny, na aktualny okres idealny - nie jest wcale kiczowaty:) Bardzo podoba mi się Twój aktualny kształt pazurków.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam akie kolorki, śliczny odcień.

  OdpowiedzUsuń