poniedziałek, 17 grudnia 2012

Smart Girls Get More - #133 Królowa Śniegu

 Wywiadówka:  


Smart Girls Get More

odcień: #133
gdzie kupić? : Textil Market
ile kosztuje? : 4,99zł
pojemność: 5,5 ml
krycie: 3 warstwy
plusy: + przyjemna aplikacja
               + niedrogi
               + szybko schnie
               + wygodny pędzelek              
minusy: -  dostępność (w ogóle nie dostępny w Krakowie)
Dziś przygotowałam dla Was recenzję nie tak już nowego lakieru Smart Girls Get More. Odcień o numerze 133 pochodzi z jesiennej kolekcji, ale idealnie wpasowuje się w zimowo-świąteczny klimat. Mam problem z rozpoznaniem wykończenia, to coś jakby shimmer, ale z drugiej strony widać pociągnięcia pędzelka jak we froście. W każym bądź razie wygląda jak zmrożony i ma w sobie drobiny srebrny brokat. W sumie nie miałam nigdy nic podobnego na paznokciach, czułam się całkiem dziwnie ale ogólnie lubię wszystkie lakiery do paznokci i ten także polubiłam. 

Do pełnego krycia potrzebowałam 3 warstw, trochę dużo ale bardzo szybko schnie i nie zauważyłam różnicy w wysychaniu pomiędzy tym, a innymi dwuwarstwowcami. A Wam jak się podoba?:)Kochane! Bardzo dziękuję Wam za udział w rozdaniu, mam ostatnio mało czasu, studia i dodatkowo ostatnio zaczęłam pracę. Jutro na 100% pojawią się wyniki!:)

Pozdrawiam
Mavia

6 komentarzy:

 1. Cudowny jest! Ja kocham wszystkie niebieskie lakiery, ale takiego jeszcze nie mam! Czas pobiec do Textil M. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny, zmrożony wręcz odcień! bardzo mi się podoba, jest taki...inny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest po prostu bardzo bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny odcień! Ale tak samo jak Ty ubolewam nad brakiem TM w Krakowie. Ludzie z ich fb radzili mi, żeby jechać do Skawiny (chyba tam :P), ale chyba aż tak nie jestem napalona na te lakiery :P Bardziej będzie mi się opłacało kupic coś droższego niż jechać, kupić jeden, może dwa i wrócić :P

  OdpowiedzUsuń