piątek, 22 kwietnia 2011

Szara migotka :)


  Wywiadówka:
Colour Alike (limited)
odcień: szara migotka (452)
gdzie kupić? : internet, w niektórych miastach są w niesieciowych drogeriach
ile kosztuje? : 8-11zł
pojemność: 8ml
typ: holograficzny
plusy: + szybko schnie nawet przy dwóch warstwach
                +ciekawy kolor, dosyć uniwersalny a drobinki, które mienią się na różne kolory dodają uroku
minusy: brak :)
Jeden z moich ulubionych kolorów. Już wiem, że jeżeli nie będę mogła się zdecydować na kolor paznokci to na pewno wybiorę ten :). To mój pierwszy lakier holograficzny więc nie mam porównania czy jest dobry jako holo czy kiepski. Czytałam różne recenzje tego lakieru i zdania są podzielone. Dodaję dużo zdjęć ponieważ nie wszystkie wyszły dobrze jednakże na każdym można dostrzec jakąś cechę lakieru. Miły kolor dla oczu, w słońcu wygląda pięknie. W świetle dziennym, w pomieszczeniu, wygląda jak zwykły szarak. Bardzo ładnie błyszczy więc moim zdaniem nie potrzeba nakładać żadnego top coatu. 
Wcześniej już pisałam co nie co, na temat firmy Barbra, jest to polska firma, można na internecie zakupić produkty tej firmy, m.in lakiery w dość atrakcyjnej cenie 7.99zł bo jak słyszałam od innych osób, to w drogeriach ceny sięgają do 11-13 zł. Lakier przy jednej warstwie wyglądał dość "blado". Były lekkie prześwity ale gdyby ktoś się uparł to mogłoby tak zostać. Ja nałożyłam dla pewności dwie i wygląda dosyć dobrze. Poniżej zdjęcia z jedną warstwą:
Dwie warstwy lakieru :Moja ocena: +5

3 komentarze:

 1. Właśnie takiego lakieru szukam od dłuższego czasu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje zgłoszenie zostało zatwierdzone :), teraz odwiedzaj naszego bloga regularnie, bo niebawem będą wyniki konkursu ^^. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. i like the colour, it looks very nice (:
  and you have a great blog! (:

  it would be nice when you visit my blog too (:
  ttcybeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń