czwartek, 10 marca 2016

Yankee Candle - Kilimanjaro Stars [wosk]


 KILIMANJARO STARS


Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat czystego górskiego powietrza splecionego z chłodną nutą mięty i ciepłą paczulą.

Cena: 8 zł
Gdzie kupić?: Np. TUTAJ-Goodies, stacjonarnie - Miodowa 33 [KRK]
Masa: 22 g


Dziś o kolejnym wosku z serii tych nieoczywistych. Zapach jest bardzo męski, przywodzi na myśl perfumy z leśną nutą. Gdy mam po raz pierwszy do czynienia z woskiem, zawsze staram się czytać opis i szukać w wosku tychże wspomnianych nut. Kompozycja Kilimanjaro Stars to mieszanka chłodnego, górskiego powiewu, męty, a także paczuli, a właściwie męskich perfum zawierających paczulę. W połączeniu z ciemną, granatową barwą wosku, atmosfera podczas palenia wosku jest bardzo prywatna i wieczorowa. Intensywność oceniam na średnią, myślę, że jest to zdecydowanie plus, ponieważ mimo kilkugodzinnego palenia, zapach nie męczy i powoduje bólu głowy. Myślę, że zasługą tego jest fakt, że zapach jest orzeźwiający, nie jest mdły. 
Pozdrawiam
Mavia

5 komentarzy:

 1. Wachalam go tylko na sucho i nie spodobal mi sie, wiec nie kupilam nawet wosku

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jako wielbicielka męskich zapachów oczywiście bardzo go polubiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ten kolor tego wosku, męskie zapachy nie są dla mnie, ale przejdę się go powąchać bo jestem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa czy mi podszedł, w pierwszej chwili stwierdziłam że pewnie jest migrenogenny, ale dopisałaś, że właśnie nie męczy, więc może ..:)

  OdpowiedzUsuń