wtorek, 8 marca 2016

Golden Rose Nail Expert 4 in 1 - odżywka do paznokci

 Wywiadówka: 

Golden Rose
Nail Expert 
4 in 1 

gdzie kupić? :  internet TU, wyspy GR, niesieciowe drogerie
ile kosztuje? : ok. 11 zł 
pojemność: 11ml
plusy:  + wypełnia szczeliny 
              + wyrównuje powierzchnię  
              + nadaje połysk
              + zabezpiecza 
              + dostępność
minusy: - -

Dzisiaj przygotowałam dla Was krótką recenzję nowej odżywki do paznokci proponowanej przez Golden Rose. Po długotrwałym stosowaniu hybryd, niestety moje paznokcie nie są w idealnym stanie (co można zauważyć na zdjęciach). Zdjęcia wykonywałam zaraz po pierwszym zastosowaniu odżywki, właściwie nie sądziłam, że odżywka za niecałe 11 zł może zdziałać cuda. Prawda jest taka, że przed każdym mani nakładałam odżywkę, czasami dwie warstwy - dawało to naturalny wygląd, a paznokcie były gładkie, powierzchnia mimo ubytków była wyrównana. Niegdyś niesamowicie miękkie paznokcie stały się nieco mocniejsze, nie strzępią się na końcach. Nie mogę zaprezentować dowodów na nawilżenie paznokci, ale biorąc pod uwagę, że zniknęły przebarwienia, płytka ma jednolitą barwę i zyskała dodatkowy blask - jestem zupełnie na tak. Odżywkę można stosować na różne sposoby, oprócz tradycyjnej opcji jako bazę pod lakier, można aplikować ją samodzielnie, ale także jako top coat. Zapraszam do zerknięcia w link :).
Podsumowując, jestem pod wrażeniem działania odżywki, świetnie sobie poradziła z moimi paznokciami, dodatkowym atutem jest fakt, że bardzo szybko schnie :)

Pozdrawiam
Mavia

5 komentarzy:

 1. Często czytam pozytywne opinie o odżywkach GR, ale dzisiaj kupiłam kolejną butelkę eveline, bo potrzebuję na już, a do Golden Rose nie po drodze :) Jak tam trafię, to kupię na zapas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też dziś pisałam o odżywce GR niestety nie jest to recenzja pozytywna :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo dobrego ostatnio słyszę o odżywkach tej marki, sama muszę wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem tej odżywki. Black Diamond jakoś nie do końca się sprawdziła

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie kończę swoją odżywkę z Sally Hansen, a potem chcę kupić którą z GR, ale zastanawiałam się nad tą w czarnym opakowaniu, o której było tak głośno :)

  OdpowiedzUsuń