czwartek, 24 listopada 2011

Simple Beauty - odżywka Diamond Power

 Kilka słów od producenta:
Preparat przeznaczony do kruchych i łamliwych paznokci. Obecne w odżywce cząsteczki diamentu tworzą szczelną barierę ochronną przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego. Tygodniowa kuracja paznokci tą odżywką pozwala uzyskać widoczne efekty poprawy kondycji paznokci. Paznokcie będą mocniejsze, zdrowo wyglądające i mniej łamliwe. Nakładać bezpośrednio na płytkę paznokcia.

Odżywkę Simple Beauty Diamond Power dostałam już pewien czas temu do przetestowania. Przy każdej okazji malowania paznokci używałam odżywki przez około miesiąc, nadal jej używam jednak naprzemiennie z innymi specyfikami. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę po kilku użyciach to to, że jest niesamowicie wydajna. W buteleczce otrzymujemy 8ml odżywki, po minimum 15 użyciach ubytek jest widoczny ale spodziewałam się większego. Zawsze przed każdym malowaniem paznokci używam odżywek. Muszę stwierdzić, że moje paznokcie stały się twardsze, z reguły paznokcie mi się nie rozdwajają więc nie wiem jaki ta odżywka miała na to wpływ. Zazwyczaj używałam odżywki Wibo z jedwabiem jednak ją odstawiłam. Diamond Power bardzo szybko schnie, po pomalowaniu obu dłoni można rozpocząć już malowanie kolorem ponieważ paznokcie są całkiem suche. Pędzelek, którym mamy okazje malować jest wygodny i szerszy niż przeciętniaki. Nie pozostawia żadnego koloru, jest przezroczysty ale nie klarowny, więc pozostawia paznokcie jakby "za mgłą" i bardzo fajnie, płytka paznokci wygląda na zdrowszą oraz unikniemy niemiłego zabarwienia, które część lakierów zostawia. Jestem bardzo na tak, jednak mam zastrzeżenia co do dostępności. Wiele z Was pewnie słyszy pierwszy raz o tej odżywce ze względu na brak rozpowszechnienia oraz słaba dostępność w drogeriach. Możemy ją dostać w sklepie internetowym Simple Beauty, w cenie 6,63zł za 8ml. 


 Produkt został mi wysłany do recenzji ale nie wpływa to w żaden sposób na moją opinię.
**
Nie wiem czy słyszałyście o Dniu Darmowej Dostawy, który wypada 30 listopada :). Jest wiele ciekawych sklepów, z których na pewno skorzystam :). Listę sklepów znajdziecie pod tym linkiem:

5 komentarzy:

 1. Wyżurałam od kobiety z tej drogerii długiej bałaganiarskiej na tomexie. Widziałam kiedyś ,że miała dużo starych i jak raz bylam zapytałam przy okazji czy nie mogłaby mi dać jakiegoś, były pomalowane ale i tak przeciez mozna skorzystać:) A nie chcialam wydawać kasy na zamawianie takich. Także jak kiedys tam będziesz to zapytaj ona w tym bajzlu powinna miec tego trochę;)

  A z ciekawości z których sklepów skorzystasz w dzien darmowej dostawy?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda w porządku, jeszcze za taką cenę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam, że SB produkuje odżywki :). Całkiem ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może bym się skusiła gdyby była łatwiej dostępna ale jeśli już mam zamawiać w sieci to wolę sally hansen.

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki za linka do tych sklepów z darmowa wysyłką.. ciekawe czy to napewno tak bedzi ? :) moze tez skorzystam

  OdpowiedzUsuń