niedziela, 21 lutego 2016

Yankee Candle - Cappuccino Truffle [wosk]CAPPUCCINO TRUFFLE

Wosk z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: głęboki, bogaty aromat ziaren palonej kawy z nutą aksamitnej czekolady.

Cena: 8zł
Gdzie kupić?: Np. TUTAJ-Goodies, stacjonarnie - Miodowa 33 [KRK]
Masa: 22g


 Cappuccino Truffle to kompozycja zapachowa, która intrygowała mnie już od dłuższego czasu. Złożyło się na to kilka czynników, a właściwie wszystkie, które możemy zobaczyć gołym okiem - smakowite zdjęcie, kolor wosku, a także sama nazwa. Sądziłam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Jak było w rzeczywistości? Pokruszyłam część wosku i z niecierpliwością czekałam na woń, która zacznie się unosić nad kominkiem. Długo nie musiałam czekać, po kilku sekundach, cały mój pokój został wypełniony truflowym zapachem. W pierwszej chwili wyczuwalna jest czekoladowa nuta, rzeczywiście przypominająca czekoladki - trufle. Natomiast nuta kawowa nie jest w stanie przebić się przez tak mocną woń czekoladową, niestety nieco mdłą, słodką, lepką. Kawa w postaci świeżo zmielonych ziaren i świeżo zaparzonego napoju. Całe połączenie wosku - czekolada + kawa uważam za niezbyt udane, myślę, że nawet miłośnikom czekolady nie do końca może przypaść do gustu. Nie ukrywam, że po kilku chwilach zapach mnie zmęczył i robiłam do niego kilka podejść by móc dokładnie poznać zapach. 


Pozdrawiam
Mavia

2 komentarze:

 1. $$$ URGENT LOAN OFFER WITH LOW INTEREST RATE APPLY NOW $$$
  Do you need Loan to pay off your debt and start a new life? You have come to the right place were you can get FUNDED at a very low interest rate. Interested people/company should please contact us via email for more details.

  Full name:
  Date of birth (yyyy-mm-dd):
  Gender:
  Marital status:
  Amount Needed:
  Duration:
  Address:
  City:
  State/province:
  Zip/postal code:
  Country:
  Phone number:
  Monthly Income:
  Occupation:

  E-mail: shadiraaliuloancompany1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń