poniedziałek, 13 czerwca 2011

Kwiatkowy miętusek

Lovely Nail Enamel with DIAMONDS
odcień: 130
gdzie kupić? : Rossmann
ile kosztuje? : około 5zł
pojemność: 12ml
typ: kremowy z delikatnym shimmerem
krycie: niestety trzy warstwy
plusy: + szybko schnie pomimo trzech warstw
                + szeroka gama kolorystyczna
                + wygodny długi pędzelek
minusy: - no trzy warstwy... wersja dla cierpliwych :)
Lakier posiadam już od około roku, kilka razy malowałam nim pazurki gdy weszła moda na miętę. Nie jest to do końca taka mięta, jest bardziej zielona niż ta powszechnie noszona na pazurkach. Na szczęście ani nie zgęstniał, ani się nie rozwarstwił, nadal jest w takim stanie w jakim był. Mnie się bardzo podoba, dobrze się nakłada, wygodny pędzelek, z twardymi włoskami, nie pozostawia smug. Niestety rzadko sięgam po ten lakier ponieważ trzeba nałożyć trzy warstwy... Nie lubię nakładać trzech warstw ponieważ trzeba długo czekać... Dwie to standard choć czasem gdy mam leniwy dzień sięgam tylko po te, którym potrzebna jest jedna warstwa :) Lakier ma drobny zielony shimmerek, nie widoczny niestety na zdjęciach, na paznokciach też nie jest zbyt widoczny, najbardziej widoczny jest w butelce. 


Pomyślałam, że taki zwykły kolorek to trochę nudny więc nastemplowałam kilka kwiatuszków i w środek jednego z nich poprzyklejałam po liliowej cyrkonii. Skorzystałam z płytki Bundle Monster BM16 ze wzorku na cały paznokieć. Ostateczny wynik mojej zabawy w miarę mi się podoba, chociaż może za dużo tych kwiatków :) 


P.S Lakier trzyma się w nienaruszonym stanie już 3 dni, żadna cyrkonia nie odpadła a to dzięki klejowi z Essence :) Po zakończeniu stemplowania i naklejeniu cyrkonii nałożyłam na wierzch bezbarwny lakier Wibo.

6 komentarzy:

 1. jakie są koszty przesyłki bundle monster? ;> jest opcja płacenia przez paypal?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna mięta a z kwiatuszkami super!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie widziałam u siebie tych lakierów

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzy warstwy? No, to faktycznie, ja jestem baardzo niecierpliwa w tych sprawach :P.
  Podoba mi się końcowy efekt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że 3 warstwy, bo ładny kolorek :)

  OdpowiedzUsuń