czwartek, 28 kwietnia 2016

Yankee Candle - BLACK COCONUT [wosk]


 BLACK COCONUTWosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: dojrzały kokos, egzotyczne kwiaty oraz drzewo cedrowe.

Cena: 8 zł
Gdzie kupić?: Np. TUTAJ-Goodies, stacjonarnie - Miodowa 33 [KRK]
Masa: 22 gBlack Coconut to wosk, o którym wcześniej dużo czytałam, wiele z Was już go recenzowało i za każdym razem próbowałam sobie wyobrazić ten zapach. Robiłam do niego kilka podejść, właściwie Wasze opinie miały na to wpływ, po przeczytaniu kilku niezbyt pozytywnych - rezygnowałam i decydowałam się na inny zapach. Po kilku latach myślenia nad woskiem w końcu postanowiłam zaryzykować. Czarny kolor wosku z jednej strony mnie intryguje, z drugiej - trochę przeraża, wygląda niczym smoła. Sam zapach jest mocno kokosowy, egzotyczny i momentami przypomina mi balsamy do ciała o zapachu kokosowym, których namiętnie używam latem. Jestem ogromną fanką kokosu jak i połączenia kokosu z ananasem, te zapachy mnie odprężają i przypominają wakacyjny, błogi czas. Uważam, że wosk jest udany, zapach odprężający i otulający. Aż chciałoby się przenieść do miejsca z obrazka na wosku... :)


Pozdrawiam

Mavia

2 komentarze:

  1. Ahhh uwielbiam ich woski, ale nie lubię czytać opisów zapachów :P Mój nosek jest mega wyczulony i woli badać świat sam :D

    RudaUrodowo - alternatywnie o urodzie

    OdpowiedzUsuń