wtorek, 27 maja 2014

Spotkanie krakowskich blogerek - 24/05/2014 !


źródło
W sobotę 24 maja wybrałam się na spotkanie blogerek, które zostało zorganizowane przez Aję oraz Kasię. Dziewczyny już na wstępie przygotowały dla nas niespodziankę w postaci wizyty w The Secret Soap Store znajdującym się w Galerii Krakowskiej, a właściwie w pasażu niedawno dobudowanym. Nigdy nie miałam okazji zobaczyć produktów tej marki na żywo, zawsze śledziłam je w internecie i ciężko było mi się zebrać by coś zamówić. Po wejściu do sklepiku, mój nos został zaatakowany mnóstwem naturalnych zapachów. Jestem również pod wrażeniem wnętrza inspirowanego naturą. Pani Joanna opowiedziała nam dużo ciekawych informacji o marce i produktach. Oczywiście wszystkie obecne tam produkty mogłyśmy legalnie zmacać ;). Następnie zjadłyśmy bardzo smaczny tort, który przygotowała dla nas Cukiernia Pod Arkadami.

źródło
 


http://www.luksuszagrosze.blogspot.com/2014/05/spotkanie-krakowskich-blogerek-relacja.html
źródło
Kolejnym punktem spotkania była już Alchemia, w której zostałyśmy już do końca spotkania. Bardzo specyficzne miejsce, na pewno drugiego takiego w Krakowie nie znajdziecie. Szkoda jedynie, że nie ma tam nic nie mięsnego i nie rybnego... ;)
Tego dnia odwiedziło nas wiele firm, na początek ekipa Bioxsine, którą reprezentował Pan Michał opowiadając nam o tym ciekawym produkcie. Nie wierzę w takie specyfiki na porost włosów, ale zobaczymy co z tego wyjdzie! Od dzisiaj biorę się za kurację :).
Z kolejną prezentacją kosmetyków przyszła do nas Pani z Maroko Sklep i szczerze powiedziawszy to był mój pierwszy kontakt z kosmetykami z tego rejonu świata.
Na koniec odwiedził nas Pan Maciek reprezentujący firmę Iwostin, który przybliżył nam działanie i przeznaczenie każdej linii kosmetyków Iwostin. :)
Następnie odbyła się licytacja nowych produktów, które przyniosła Zosia. Wszystkie zebrane pieniądze powędrują prawdopodobnie na leczenie biednego kotka chorego na białaczkę. Mam nadzieję i szczerze w to wierzę, że kotek wróci do zdrowia. Odwołuję Was do posta Aji, która za 3 tygodnie będzie robić zbiórkę dla pupilów ze schroniska w Krakowie. Więcej szczegółów u Aji.

źródło

Chciałabym podziękować Kasi i Aji za zorganizowanie tak świetnego spotkania, cieszę się, że mogłam poznać nowe dziewczyny, ale także porozmawiać z tymi, które już znam!!!

 Lista dziewczyn, które wzięły udział w spotkaniu:

 • http://rarityikosmetyki.blogspot.com/ - organizatorka
 • http://www.luksuszagrosze.blogspot.com/ - organizatorka
 • http://www.mojzakupoholizm.pl/
 • http://www.moiandsaya.blogspot.com/
 • http://www.iamashewolf.blogspot.com/
 • http://www.wkuferku.blogspot.com/
 • http://rudaa12.blogspot.com/
 • http://www.basiasmoter.pl/
 • http://www.treepsy.blogspot.com/
 • http://karmelkowyczas.blogspot.com/
 • http://blancabeauty.blogspot.com/

Do domu nie wróciłam z pustymi rękami, wpadło mi w łapki kilka nowych produktów.  Przedwczoraj udało mi się im wszystkim zrobić zdjęcia, dziś już wszystko leży grzecznie w szafce :).  

Gdy przewoziłam produkty do domu, w reklamówkach zrobił mi się mały misz-masz. Niestety część nie przyporządkowałam do swoich grup, dlatego od tego momentu zostawię Was ze zdjęciami, a poniżej wrzucę linki do firm, które pomogły nam w spotkaniu :).
    

  
    


Pozdrawiam:*
Mavia

9 komentarzy:

 1. Jaka ilość produktów! Nawet nie wiem kiedy mogłabym to wszystko zużyć :-)
  Szkoda, że nie podałaś listy pozostałych uczestniczek, z chęcią wpadłabym na ich blogi ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawiłam swój błąd i wypisałam dziewczyny :)

   Usuń
 2. wow ile tego:O
  boskie produkty :) jak ty się z tym zabrałaś do domu;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne i ciekawe miejsce na spotkanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojejku, ile rzeczy dostałaś! Chyba będziesz to zużywać przez następny rok :D

  OdpowiedzUsuń
 5. cieszę się, że mogłam Cie poznać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trafił ci sie najlepszy sampler z yc! <3 poznanie guru lakierowego uznaje za zrealizowane <3 i chce wiecej! Bo MIAŁAŚ mnie nauczyc malowac paznokcie !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, na pewno będzie jeszcze okazja żeby się spotkać!!! No sampler ma boski zapach ale nie wiem jak go używać bo ja dotychczas miałam do czynienia tylko z woskami...:D To się pali jak normalną świeczkę tylko trzeba ją umieścić na czymś?

   Usuń