sobota, 17 grudnia 2016

Indigo Nails gel polish - Retro Chic

Wywiadówka: 

Indigo Nails
gel polish

odcień RETRO CHIC 
gdzie kupić? : indigo-nails.com
ile kosztuje? :  29 
pojemność: 5 ml
wykończenie: bez drobinek
krycie: 1/2 warstwy
plusy: + trwałość  
             + dobra pigmentacja
             + niedrażniący zapach
             + samopoziomująca formuła
             + dobrze wyprofilowany pędzelek       
             + przyjemna i bezproblemowa aplikacja
             + estetyczne i eleganckie opakowanie                                                         
                                                                             minusy: - - - -


 Dzisiaj przychodzę do Was z bardzo spokojnym i eleganckim kolorem. Retro Chic to taka alternatywa dla czerwieni i czerni, mimo, że intryguje - nadal jest szykowny i pasujący do każdej stylizacji (nawet tej biznesowej, ale i tej sportowej) jak i każdej kobiety. Retro Chic to odcień mlecznej czekolady, gdzieś w oddali z nutą fioletu. Idealnie sprawdzi się na jesień, ale także w pozostałe pory roku będzie prezentował się dobrze. 

Bardzo dobra pigmentacja zachwyca - już  po pierwszej warstwie płytka paznokcia jest pokryta w zupełności. Druga warstwa nie jest konieczna, ale zalecam nałożyć dla lepszego efektu końcowego. Pędzelek jak w przypadku wszystkich lakierów hybrydowych Indigo Nails - jest średniej grubości, bardzo fajnie ścięty i dobrze wyprofilowany. Uważam, że Retro Chic to jeden z tych kolorów, który powinien znaleźć się w naszym zbiorze - z pewnością kiedy nie będziemy mogły się zdecydować pomiędzy przeróżnymi kolorami, Retro Chic przyjdzie nam z pomocą :). Pozdrawiam
Mavia

5 komentarzy:

  1. Nie mój kolor, nie podoba mi się ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam podobny odcień :) Dziewczyny, które lubią mieć na dłoniach nawilżoną skórę a nie lubią kremów do rąk...polecam Wam mycie dłoni w miękkiej wodzie. Miałam kiedyś twardą wodę, która przesuszała mi skórę ale teraz założyłam sobie sama filtr prysznicowy z systemem kdf i dzięki niemu mam miękką wodę i nawilżoną skórę :)

    OdpowiedzUsuń